UAB „Telekomunikaciniai projektai“

Dirbame Jums nuo 1996 metų.  Pradėję kaip telekomunikacinių projektų diegėjai, pamažu išplėtėme paslaugų ir prekių spektrą.  Šiandien mumis pasitiki daug klientų, pradedant mažomis įmonėmis, baigiant Lietuvos geriausių įmonių sąraše besipuikuojančiomis įmonėmis ir tarptautinių kompanijų atstovybėmis Lietuvoje. 

Mūsų komanda

Mūsų komandą vienija itin aukšti reikalavimai kokybei.  Todėl, net būdami savo sričių profesionalai, nuolatos tobulinamės, mokomės, sertifikuojamės.

Atstovaujami prekių ženklai

Poly (Plantronics+Polycom) - oficialus atstovas Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje)
Jabra - įgaliotas atstovas Lietuvoje
JPLtele - oficialus atstovas Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje) 
Mitel (Aastra, Matra) - įgaliotas atstovas Lietuvoje
Nortel - įgaliotas atstovas Lietuvoje
Unify (Siemens) - oficialus telefonijos sprendimų atstovas Lietuvoje
2N Telecommunications - įgaliotas atstovas Lietuvoje

Daugiau apie mus ir mūsų teikiamas paslaugas

Apie Poly (Plantronics+Polycom)

Plantronics Inc. buvo įkurta 1961 m. Santa Cruz, Kalifornijoje, JAV. Šiuo metu kompanija yra viena pasaulio lyderių laisvų rankų įrangos gamyboje. Plantronics ausinės pasižymi savo patogumu, kokybe, ilgaamžiškumu. Ausinių gamyboje ypač daug dėmesio skiriama aplinkos saugojimui ir žmogaus sveikatai.

DAUGIAU APIE POLY

DAUGIAU APIE JABRA

DAUGIAU APIE JPLtele

DAUGIAU APIE 2N